MENU

KOMFORTNÍ UBYTOVÁNÍ V CENTRU ÚSTÍ NAD LABEM

PLNĚ SAMOOBSLUŽNÁ RECEPCE

Nabízíme celoročně komfortní ubytování v čistých a skvěle zařízených pokojích. Ubytovat se můžete ve 2 čtyřlůžkových a 2 šestilůžkových sdílených pokojích, nebo 4 dvoulůžkových pokojích s vlastní koupelnou a WC. Naše recepce je plně samoobslužná. Kdykoli nás můžete telefonicky kontaktovat, rádi vám se vším pomůžeme. Wi-Fi internet je v celé budově zdarma. Rezervujte si svůj pobyt online ještě dnes!

Otvírací doba:

Samoobslužně se můžete ubytovat denně od 14 hodin, v případě potřeby nám zavolejte, můžeme vás ubytovat i dříve.

Je to snadné: vytvořte si rezervaci (last minute rezervace na ten samý den vytvoříte jen do 21 hodin, přijet ale můžete v jakoukoli hodinu), hned potom obdržíte mail se srozumitelným postupem, jak se u nás ubytovat. Nakonec získáte PIN, kterým otevřete všechny potřebné zámky.

Kdykoliv nás můžete telefonicky kontaktovat - 601 525 155

 

SDÍLENÉ POKOJE

V I. patře se sdílenými pokoji vám zpříjemní pobyt společenská místnost s vybavenou kuchyňkou a sdílené koupelny se sprchovými kouty a WC. Každé lůžko má připraveno vlastní uzamykatelnou skříňku, ve které najdete svoje povlečené ležení a ručník. Do skříňky si můžete uzamknout svoje věci. Každé lůžko má noční lampičku, 220V/USB zásuvku, abyste i na cestách mohli být ve spojení se svými blízkými. Závěsy na sdílených pokojích zajišťují vaše soukromí. 

DETAIL SDÍLENÝCH POKOJŮ

SOUKROMÉ POKOJE

Pokud dáváte přednost naprostému soukromí, připravili jsme pro vás také 4 dvoulůžkové pokoje s vlastní koupelnou se sprchovým koutem, umyvadlem a WC. Na každém pokoji je satelitní TV, lednice vybavená minibarem a rychlovarná konvice.

DETAIL POKOJŮ