MENÜ

Zimmer mit eigenem Bad

Apartmán pro 2 - 4 osoby

V apartmánu ve druhém patře je pro váš pobyt a pohodlí  připravena manželská postel, rozkládací sedačka, stůl se 4 židlemi, vlastní koupelna s WC, ručníky a toaletními potřebami, noční stolky s lampičkou, posezení s odkládacím stolkem. V apartmánu je také plně vybavená  kuchyně s mikrovlnkou, lednicí a indukční plotýnkou. 

Doppelzimmer mit Zustellbett

Ubytování v druhém patře našeho nově otevřeného hostelu nabízí  soukromí. V pokoji naleznete manželskou postel, rozkládací sedačku, kde mohou přespat 2 hosté, vlastní koupelnu s wc, ručníky a toaletními potřebami, povlečení, noční stolky s lampičkou, posezení s odkládacím stolkem, stůl se 4 židlemi,  TV, pro vaše občerstvení po celém dni také kávový koutek a lednici.  

Doppelzimmer

Ubytování v druhém patře našeho nově otevřeného hostelu nabízí  nerušené soukromí. V pokoji naleznete manželskou postel, vlastní koupelnu  s wc, ručníky a toaletními potřebami, povlečení, noční stolky s lampičkou, posezení s odkládacím stolkem, psací stůl se židlí a lampičkou,  TV, kávový koutek a lednici.


Diese Webseite verwendet Cookies. Wenn Sie auf der Seite weitersurfen, stimmen Sie den Datenschutzbestimmungen zu. Mehr Informationen über Cookies..